O nas

20201224_143905
Małgorzata Wasiukiewicz-Rogulska załozyciel firmy.

Nasze doświadczenie

Małgorzata Wasiukiewicz-Rogulska - od dwudziestu lat zajmuję się tłumaczeniami, fundraisingiem i organizacją eventów. W swoim dorobku posiadam m. in. przekłady literatury pięknej, scenariuszy filmowych, jak i tekstów o charakterze naukowym. Udało mi się zdobyć dotację z różnych obszarów na łączną sumę ponad 5 milionów złotych z wielu różnych branż i sektorów. Organizuję konferencje, szkolenia oraz inne wydarzenia o charakterze edukacyjnym. Koordynowałam także projekty zagraniczne, w tym "Kobiety w nauce" (2011) pod egidą L'Oreal-UNESCO. Jestem licencjonowaną ekspertką w zakresie edukacji i równości szans w zatrudnieniu Europejskiego Funduszu Społecznego (PO WER i RPO), programu INTERREG oraz Komisji Europejskiej. W tym roku kończę doktorat z zakresu historii edukacji w Polskiej Akademii Nauk. Władam trzema językami obcymi: angielskim, francuskim oraz niemieckim, komunikuję się w rosyjskim. Działam w kilku organizacjach społecznych m. in. KOD, OSK i TPD.

Prowadzę szkolenia z zakresu edukacji, ekonomii społecznej i funduszy europejskich (lista przykładowych warsztatów znajduje się tutaj). Jestem zwolenniczką edukacji włączającej i long-life learning.

Aktualności

W dniu 25.04.2021 r. otrzymaliśmy dotację z Europejskiego Funduszu Społecznego na rozwój działalności edukacyjnej. Ponieważ działamy także społecznie w tej dziedzinie, wspieramy niezależne inicjatywy oświatowe, jak i projekty związane z promocją wartości europejskich. Jeśli masz ciekawy pomysł dotyczący edukacji, zwłaszcza obywatelskiej, napisz do nas.

Liczby

Zrealizowanych szkoleń

Profesjonalnych tłumaczeń

Pozyskanych dotacji w ramach Fundraising

Zadowolonych klientów

Nasze rekomendacje

rekomendacja2
rekomendacja 1